Ford Transit Courier leasing

Ford Transit Courier to minivan w tej linii samochodów, został zaprezentowany w Genewie w 2013 r., a produkowany jest od 2014. Sprzedawany jest w wersji zarówno osobowej, jak i towarowej. Zbudowany na tej samej platformie co Ford Fiesta i B-Max, ma też sporo podobieństw do tych modeli. Przedni pas ma stylistykę Fiesty, a deska rozdzielcza jest identyczna jak w Fordach B-Max. W niej umieszczono sporo możliwości dokowania sprzętu oraz multimedia.

Transit Courier sprzedawany jest w wersji towarowej albo osobowej (Tourneo Courier), przy czym ta ostatnia po złożeniu tylnej kanapy również oferuje sporą powierzchnię bagażową. Standardowa ładowność Couriera w wersji furgonetki to 660 kg, a rozmiary bagażowe pozwalają na przewóz europalety. W środku można znaleźć wygodne uchwyty do przymocowania ładunku, a specjalna, rozkładana półka bagażowa pozwala podzielić przestrzeń załadunkową. Boczne drzwi przesuwne ułatwiają rozładunek. W opcji dostępne jest oświetlenie strefy towarowej w technologii LED.

Model doceniany jest za komfortowe połączenie funkcji przewozu osób i towarów. Zależnie od wersji można nim przewieźć wygodnie 5 osób ze sporymi bagażami, albo większy ładunek przy zachowaniu wygody kierowcy i ewentualnie jednego pasażera. A w razie potrzeby przed fotel pasażera można złożyć i zwiększyć przestrzeń załadunkową.

Ford-Transit-Courier2

Podstawowa jednostka napędowa modelu Courier to silnik EcoBoost z pojemnością 1,0 i mocą 100 KM, natomiast dostępne są także wersje wysokoprężne w opcji 1.6L z mocą 95KM oraz 1.5L i moc 75KM. Każdy silnik ma funkcję start/stop, mającą redukować zużycie paliwa. Courier w każdej wersji napędowej jest też wyposażony z płynną i wygodną w obsłudze, 5-przekładniową skrzynię biegów.

Wyposażenie Ford Transit Courier 1.0 EcoBoost Ambiente 3-drzwi.

 • Schowki w przednich drzwiach
  Uchwyty na kubki z przodu
  Drzwi tylne nieoszklone, 180 st.
  Uchwyty do mocowania ładunku
  EBD – elektroniczny rozdział sił hamowania
  ABS
  ESP – układ stabilizacji toru jazdy
  Felgi stalowe 15 z ogumieniem
  Kolumna kierownicy z mech. regulacją położenia
  Wspomaganie układu kierowniczego
  Obrotomierz
  Listwy boczne
  Trzecie światło stop
  HSA – system wspomagania ruszania pod górę
  Koło zapasowe
  ESC – elektroniczny układ stabilizacji toru jazdy
  EBW – funkcja ostrzegania o hamowaniu awaryjnym
  ROM – system kontroli ryzyka wywrócenia pojazdu
  EBA – układ wspomagania awaryjnego hamowania
  Koło zapasowe pełnowymiarowe
  System wspomagania ruszania pod górę (HSA)
  Przegroda z tworzywa
  ROM – system kontroli ryzyka wywrócenia pojazdu
  Poduszka powietrzna kierowcy
  Immobilizer PATS
  Szyby przyciemniane
Państwa dane
Imię i nazwisko
Adres email
Telefon
NIP
Informacje o pojeździe
Marka i model
Ford Transit Courier
Stan
Nadwozie
Wersja pojazdu
Informacje o finansowaniu
Forma finansowania
Okres finansowania

Rata za nowego Transita Couriera już od 330zł netto mc

Dotyczy finansowania leasingiem na 60 mc przy wpłacie własnej 30% oraz przy standardowym wykupie. Kalkulacja dotyczy limitu kilometrów wynoszącego 100 tys. km

Wyjedź nowym FORD Transit Courier przy wpłacie 1% już od 355zł netto

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani zakupem Transit Courier zapraszamy do kontaktu z naszymi handlowcami. Przygotujemy dla Państwa korzystną ofertę na finansowanie z wpłatą własną już od 1% która w dla wersji Ambiente wynosi już od 355zł netto. Wypełnienie formularza pozwoli nam na przygotowanie dla Państwa darmowej oraz niezobowiązującej oferty.

Ford-Transit-Courier

Zdjęcia przedstawiają różne wersje wyposażenia i mogą zawierać dodatkowo płatne akcesoryjne wyposażenie.

Kalkulacja raty inicjalizacyjnej, raty wykupu oraz raty leasingowej nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.Paramenty finansowania są zależne od wielu czynników.