Renault Master leasing

Renault Master teoretycznie produkowany jest od roku 1981, ale jeśli mówić wyłącznie o jego nowocześniejszej generacji to produkcja II wersji rozpoczęła się w 1998r. i  trwała do 2010 r.  roku. Wtedy też Master doczekał się trzeciej wersji, która to jest produkowana do dziś, a także bliźniaczego odpowiednika, Opla Movano.

Z kolei w 2014 roku ten model przeszedł niewielki face lifting. W przedniej części została zmieniona atrapa chłodnicy oraz dodano zewnętrzne lusterko szerokokątne, likwidując tym samym problem martwego pola. To praktycznie jedyne zmiany w wyglądzie zewnętrznym, natomiast jeśli chodzi o wyposażenie, to do standardu dodano asystenta startu pod górę  i układ ESC. Poza tym w standardzie mamy m.in.: klimatyzację manualną, system Extended Grip pilnujący właściwości trakcyjnych, elektryczne szyby kabiny i elektryczne lusterka, komputer pokładowy itp.

Zmiana nastąpiła również w jednostkach napędowych, teraz są mogą być wyposażone w jedną lub dwie turbosprężarki. Obecnie topową jednostką z dwiema turbosprężarkami jest 2.3 dCi z mocą 165 KM, która zbiera pozytywne opinie także pod kątem spalania, nawet przy jeździe z ładunkiem. Zresztą obecna wersja Mastera to ogólnie niski poziom spalania, pilnowany przez funkcję Eco. Producent deklaruje zużycie paliwa na poziomie 6,9-8,2 l/100km.

renault_Master2

Master III cieszy się dużą popularnością ze względu na swoje bardzo dobre właściwości przewozowe. Dotychczasowe pojemności, czyli 2,8 t, 3,3 t, 3,5 t zostały uzupełnione o nową wersję 4,5 t, wyposażoną w tylny napęd i koła bliźniacze. Tu też została wzmocniona konstrukcja tyłu samochodu.

Wyposażenie Master dCi L1H1 Business

 • Felgi stalowe 16 z ogumieniem
  Szyby boczne sterowane elektrycznie
  Drzwi boczne prawe przesuwne nieoszklone
  Zamek centralny
  Lusterka zewnętrzne regulowane elektrycznie
  Fotel pasażera podwójny ze składanym oparciem i stałym stolikiem
  Ścianka działowa bez okna
  Poduszka powietrzna kierowcy
  System kontroli toru jazdy (ESC)
  Drzwi tylne nieprzeszklone otwierane pod kątem 180 stopni
Państwa dane
Imię i nazwisko
Adres email
Telefon
NIP
Informacje o pojeździe
Marka i model
Renault Master
Stan
Wersja
Wersja pojazdu
Informacje o finansowaniu
Forma finansowania
Okres finansowania

Wpłata własna za nowego Master-a już od 968zł netto w leasingu na 60mc

Wyjedź nowym Renault Master przy wpłacie 1%

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani zakupem Mastera zapraszamy do kontaktu z naszymi handlowcami. Przygotujemy dla Państwa korzystną ofertę na finansowanie z wpłatą własną już od 1%. Wypełnienie formularza pozwoli nam na przygotowanie dla Państwa darmowej oraz niezobowiązującej oferty.

renault_Master
renault_Master4
renault_Master3

Zdjęcia przedstawiają różne wersje wyposażenia i mogą zawierać dodatkowo płatne akcesoryjne wyposażenie.

Kalkulacja raty inicjalizacyjnej, raty wykupu oraz raty leasingowej nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.Paramenty finansowania są zależne od wielu czynników.